Hakkımızda
Biz Kimiz

Gelenekler ve ulusal değerler ancak sahip çıkılırsaa yaşarlar ve gelecek nesillere aktarılabilirler. Millet olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu medeniyetlerin etkisiyle yoğrulmuş, ama kendine has özelliklerini yitirmemiş inanılmaz bir yemek kültürüne sahibiz. Bizlere düşen en önemli görevlerden biri, atalarımızın bizlere bıraktığı bu kültüre sahip çıkmak, Türk mutfağını yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmaktır.  Bu görev bizim yemek kültürümüzden farklı bir kültür olan Fast Food'un yaygınlaştığı günümüzde daha da önemli bir hale gelmektedir. Sınırsız çeşit ve lezzete sahip Türk Mutfağı, dünyanın sayılı mutfaklarından biridir. Buna rağmen Türk Mutfağı'nı yeterince tanıtamadığımız bir gerçektir. 

Biz SELVİ RESTAURANT olarak bu gerçeği göz önünde bulundurup Türk Mutfağı'nın bütün güzelliklerini ve lezzetini dünyaya tanıtmayı misyon edindik. SELVİ RESTAURANT olarak bunu yaparken modern dünyanın olanaklarını göz ardı etmemeye özen gösteriyoruz. Zira 1950 yılında açılan restaurantımız 1970 yılında Türkiye'de ilk Self Servis hizmetini sunmaya başlamıştır.

SELVİ RESTAURANT olarak en büyük hedefimiz, nu misyonu kendimize şiar edinerek dün olduğu gibi yarın da Türk Mutfağı'nın güzelliklerini ve lezzetini tüm Dünya'ya tanıtmaya devam etmektir. Herkesi SELVİ RESTAURANT'ın lezzet dolu dünyasına bekliyoruz.

Bize Ulaşın